| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 19138/19267X |
| Size (mm) | 34.976x68x16.02 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 34.976 |
| Outer Diameter (mm) | 68 |
| Width (mm) | 16,02 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 34,976 mm |
| D | 68 mm |
| T | 16,02 mm |
| B | 16,52 mm |
| C | 12 mm |
| R | 1,5 mm |
| r | 1,5 mm |
| Weight | 0,26 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.