| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 19138X/19268-B |
| Size (mm) | 35x68.262x16.52 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 35 |
| Outer Diameter (mm) | 68.262 |
| Width (mm) | 16,52 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 35 mm |
| D | 68,262 mm |
| T1 | 7,539 mm |
| B | 16,52 mm |
| C | 11,908 mm |
| R | 2 mm |
| Weight | 0,27 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.