| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 2RNU9406 |
| Size (mm) | 470x810x300 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 470.000 |
| Outer Diameter (mm) | 810.000 |
| Width (mm) | 300,000 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 470,000 mm |
| D | 810,000 mm |
| B | 300,000 mm |
| C | 300,000 mm |
| Weight | 680,00 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.