| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 2RNUP2653 |
| Size (mm) | 130x235x170 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 130.000 |
| Outer Diameter (mm) | 235.000 |
| Width (mm) | 170,000 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 130,000 mm |
| D | 235,000 mm |
| B | 170,000 mm |
| C | 170,000 mm |
| Weight | 28,80 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.