| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 4R7105K |
| Size (mm) | 356.760x550x400 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 356.760 |
| Outer Diameter (mm) | 550.000 |
| Width (mm) | 400,000 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 356,760 mm |
| D | 550,000 mm |
| B | 400,000 mm |
| C | 400,000 mm |
| Weight | 354,00 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.