| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 4R7411 |
| Size (mm) | 370x520x380 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 370.000 |
| Outer Diameter (mm) | 520.000 |
| Width (mm) | 380,000 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 370,000 mm |
| D | 520,000 mm |
| B | 380,000 mm |
| C | 380,000 mm |
| Weight | 256,00 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.