| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 50TP119 |
| Size (mm) | 127x203.2x44.45 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 127 |
| Outer Diameter (mm) | 203.2 |
| Width (mm) | 44,45 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 127 mm |
| D | 203,2 mm |
| T | 44,45 mm |
| r max | 1,6 mm |
| T1 | 12,7 mm |
| d1 | 128,59 mm |
| D1 | 201,61 mm |
| E | 139,7 mm |
| H | 190,5 mm |
| Weight | 5,9 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.