| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 50TPS121 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 127 |
| Outer Diameter (mm) | 266.7 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 127 mm |
| D | 266,7 mm |
| r max | 3,2 mm |
| d1 | 130,18 mm |
| C | 66,675 mm |
| D1 | 252,41 mm |
| E | 158,8 mm |
| H | 239,7 mm |
| R | 323,85 mm |
| Weight | 17,6 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.