| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 7220CDB/GNP5 |
| Size (mm) | 100x180x68 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 100 |
| Outer Diameter (mm) | 180 |
| Width (mm) | 68 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 100 mm |
| D | 180 mm |
| B | 68 mm |
| C | 68 mm |
| Angle (α) | 15 ° |
| Weight | 6,42 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.