| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 7221 ADF |
| Size (mm) | 105x190x72 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 105 |
| Outer Diameter (mm) | 190 |
| Width (mm) | 72 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 105 mm |
| D | 190 mm |
| B1 | 72 mm |
| Angle (α) | 25 ° |
| a | 50,1 mm |
| Weight | 8,58 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.