| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 7224 ADB |
| Size (mm) | 120x215x80 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 120 |
| Outer Diameter (mm) | 215 |
| Width (mm) | 80 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 120 mm |
| D | 215 mm |
| B1 | 80 mm |
| Angle (α) | 25 ° |
| a | 137 mm |
| Weight | 14,16 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.