| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 7240DB+30D2C3P5 |
| Size (mm) | 200x360x146 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 200 |
| Outer Diameter (mm) | 360 |
| Width (mm) | 146 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 200 mm |
| D | 360 mm |
| B | 146 mm |
| C | 146 mm |
| Angle (α) | 15 ° |
| Weight | 57,7 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.