| Name | Value |
|---|---|
| Bearing number | 7272 |
| Size (mm) | 360x650x95 |
| Brand | MBY |
| Bore Diameter (mm) | 360.000 |
| Outer Diameter (mm) | 650.000 |
| Width (mm) | 95,000 |
| Name | Value |
|---|---|
| d | 360,000 mm |
| D | 650,000 mm |
| B | 95,000 mm |
| C | 95,000 mm |
| Weight | 143,00 Kg |
Wanting more information about MBY? Contact us now! Tell us your need and we will contact with you within 24 hours.